הדפסה על בד קנבס

ב Art2israel תמצאו הדפסה על בד קנבס באיכות הגבוהה ביותר בישראל , אנחנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בענף והבטיחותיים ביותר לשימוש ביתי.
כל חומרי ההדפסה והציפוי שלנו הינם על בסיס מים ולא על בסיס סולבנט.
בד הקנבס שלנו הינו בד כותנה ולא בד פוליאסטר.
הדפסה על בד קנבס צברה תאוצה בשנים האחרונות והינה מהווה תחליף זול יותר מאשר להדפסה על נייר מכיוון שאין צורך למסגר את בד הקנבס עם זכוכית.
כמו כן, בד הקנבס הינו אמין יותר וחזק יותר מנייר פוטו ובתוספת ציפוי הלכה הוא מחזיק מעמד לאורך עשרות שנים ואפילו מאות שנים הודות לטכנולוגיית דיו וטכנולוגיית ציפוי לכה מתקדמת.
הדפסה על בד קנבס יכולה להתקבל באיכות וחדות תמונה ממש כמו הדפסה על נייר פוטו וזאת בזכות ראשיי הדפסה מתקדמים בעליי 30,000 עד 40,000 חרירי הדפסה מיקרוסקופיים אשר תורמים לחדות מקסימלית.
הדפסה על בד קנבס הינה למעשה לא כנהוג לחשוב שהתמונה מודפסת ישירות על סיבי בד הכותנה, אלא למעשה בתהליך עשיית בד הקנבס להדפסה נעשה ציפוי בשכבה עליונה של primer לבן על מנת שדיו ההדפסה "יתיישב" באופן טוב על פניי בד הקנבס. חומר הציפוי הלבן על פניי בד הקנבס הינו למעשה פורמולה סודית שאותה מעדיפים יצרני בד הקנבס להדפסה לא לחשוף מכיוון שחומר זה הוא למעשה גורם להדפסה להיות מדוייקת ללא התפשטות של הדיו וכמו כן שחומר הציפוי יהיה בעל לובן מקסימלי ולא יאכל את הדיו עם הזמן (נטול חומצה) כמו כן, חומר הציפוי הלבן שעל בד הקנבס הדיגיטלי חייב להיות גמיש ולא להישבר עם קיפול הקנבס.
תכונות אלה מעניקות לבד הקנבס להיות בד דיגיטלי להדפסה באיכות גבוהה וככל שחומר הציפוי על בד הקנבס הינו ברמת גימור גבוהה יותר כך מחירו גבוה יותר.
רמת הגימור האופטימלית היא כאשר לא רואים את סיבי הכותנה וחומר הציפוי הלבן שעל פניי בד הקנבס הינו חלק וללא גבשושיות.
בנוסף, על בד הקנבס להיות בטוויה ובאריגה חלקה לגמרי ללא סיבים "סוררים" שיצאו או נפרמו.
הדפסה על בד קנבס הינה הפיתרון האולטימטיבי היום לקבלת תמונות מודפסות באיכות גבוהה ושמחזיקות מעמד על פני זמן של עשרות שנים ואפילו מאות שנים ע"י טכניקות גימור איכותיות.